листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на  успех 01.01.-31.03.2017


Sovremen dom 01.01-31.03.2017.xls

Објавено на: 15.05.2017 09:03:00
Документ БР.: DOC_12294-85/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.