листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:


Образложение кон Финансиски извештаи ДГ БЕТОН АД СКОПЈЕ 01,01,2017-30,06,2017


Obrazlozenie kon finansiski izvestai.pdf

Објавено на: 31.08.2017 15:45:01
Документ БР.: DOC_10191-393/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации