листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 2500 сопствени акции на Макпетрол АД Скопје.pdf

Објавено на: 31.08.2017 14:21:04
Документ БР.: DOC_12291-25/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции