листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

NonAdudited Financial Statements 01.01-30.06.2017


Idevelop AD Skopje_ 01-06-2017.xlsx

Објавено на: 31.08.2017 14:20:28
Документ БР.: DOC_26441-113/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.