листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Образложение кон консолидираните неревидирани финансиски извештаи 30.06.2017 година


ОБРАЗЛОЖЕНИЕ КОН КОНСОЛИДИРАНИ ФИНАНСИСКИ ИЗВЕШТАИ ЗК ПЕЛАГОНИЈА 30.06.2017 ГОД..pdf

Објавено на: 31.08.2017 14:33:42
Документ БР.: DOC_10191-391/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации