листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи за периодот 01.01.-30.06.2017


Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 30.06.2017.xlsx

Објавено на: 31.08.2017 14:45:02
Документ БР.: DOC_26441-116/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.