листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2017


6 Месечни известувања- konsolidiran 01.01,2017-30.06.2017.xls

Објавено на: 01.09.2017 08:31:18
Документ БР.: DOC_26441-126/2017
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.