листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Поднесување на оставка на неизвршни членови на Одбор на директори 07.09.2017


Поднесување на оставка на неизвршни членови на Одбор на директори.docx

Објавено на: 07.09.2017 09:06:21
Документ БР.: DOC_12285-55/2017
Урнек: Измени во органи на управување