листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Повик за учество на  Собрание на Друштвото 09.10.2017


1. Повик за учество на Собрание на Друштвото.doc

Објавено на: 07.09.2017 15:45:00
Документ БР.: DOC_10109-127/2017
Урнек: Јавен повик за собрание