листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик


Javen_povik _26.09.2017_.pdf

Објавено на: 12.09.2017 09:53:57
Документ БР.: DOC_10109-128/2017
Урнек: Јавен повик за собрание