листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

izvestaj za promena na sopstvenost na akcioner


извештај за промена на сопственост на акционер.pdf

Објавено на: 20.11.2017 13:13:57
Документ БР.: DOC_10191-482/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации