листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери


Материјали за собранието на акционери


001 Zapisnik od 37 sednica na Sobranieto na akcioneri_11.05.2017.pdf
01.0. Odluka za izdavanje na akcii 2017.pdf

Објавено на: 24.11.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_13285-113/2017
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери