листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран биланс на успех 01.01.-30.09.2017 - Топлификација АД Скопје


Консолидиран Биланс на успех 01.01-30.09.2017 Топлификација АД.xlsx

Објавено на: 28.11.2017 14:19:37
Документ БР.: DOC_12298-116/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.