листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран консолидиран Биланс на успех на Гтд Бетон-Штип а.д.Штип и Омега Билдинг ДООЕЛ Штип на 30-09-2017


BERZA KONS. 30-09-2017 Novi.xls

Објавено на: 05.12.2017 13:09:25
Документ БР.: DOC_12298-125/2017
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 30.09.