листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за датумот на одржување и Дневниот ред на Собранието на акционери

Јавен повик за собрание на Силекс АД


javen povik 1.pdf

Објавено на: 07.12.2017 09:30:00
Документ БР.: DOC_10109-147/2017
Урнек: Јавен повик за собрание