листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Известување за исплата на дивиденда


Isplata na dividenda 26-12-2017.pdf

Објавено на: 25.12.2017 13:10:01
Документ БР.: DOC_10191-503/2017
Урнек: Други ценовно чувствителни информации