листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 100 сопствени акции на Макпетрол АД Скопје.pdf

Објавено на: 27.12.2017 08:31:47
Документ БР.: DOC_12291-33/2017
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции