листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Записник од вонредно собрание СИЛЕКС АД


za berza.pdf

Објавено на: 10.01.2018 13:15:01
Документ БР.: DOC_12283-0/2018
Урнек: Други одлуки од собрание