листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Нова инвестиција вредна над 2,5 милиони евра


Нова инвестиција вредна над 2,5 милиони евра.pdf

Објавено на: 12.01.2018 09:00:00
Документ БР.: DOC_10191-1/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации