листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Нов неизвршен член на одборот на директори.


Известување берза 24.01.2018.pdf

Објавено на: 24.01.2018 13:41:23
Документ БР.: DOC_12285-3/2018
Урнек: Измени во органи на управување