листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог- Одлука за Собрание на акционери


EGM BoD proposal - 1.docx

Објавено на: 24.01.2018 14:43:19
Документ БР.: DOC_13285-0/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери