листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

.


Откуп на 30 сопствени акции на ОИЛКО КДА Скопје.pdf

Објавено на: 30.01.2018 15:03:26
Документ БР.: DOC_12291-0/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции