листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација ,известуваме за следниве измени во органите на управување

Избор на членови на Одбор на Директори - повторно поднесување за објава на одлука поради технички корекции


20180201145352742.pdf

Објавено на: 01.02.2018 15:29:26
Документ БР.: DOC_12285-5/2018
Урнек: Измени во органи на управување