листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Во согласност со глава VI од правилата за котација на Македонска берза на хартии од вредност АД Скопје во прилог следи ценовно чувствителна информација.


Izvestuvanje za zadolzuvanje.pdf

Објавено на: 06.02.2018 08:31:36
Документ БР.: DOC_10191-15/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации