листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Предлог одлука за избор на членови на Одборот на директори на ЗК Пелагонија ад Битола 


Предлог одлука за избор на членови на Одборот на директори на ЗК Пелагонија ад Битола.pdf

Објавено на: 15.05.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_13285-57/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери