листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

nerevidiran bilans na uspeh za 01.01.-31.03.2018


3 Месечни известувања- трговски друштва - природа на трошоци.xls

Објавено на: 15.05.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-95/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.