листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидиран биланс на успех од 01.01 до 31.03.2018


01.01-31.03.2018 Природа на трошоци Teal.xlsx

Објавено на: 15.05.2018 13:10:00
Документ БР.: DOC_12294-96/2018
Урнек: Неревидиран биланс на успех 01.01. - 31.03.