листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Во прилог ви испраќаме известување за откуп на сопствени акции


nate 001пдф.pdf

Објавено на: 11.06.2018 15:47:49
Документ БР.: DOC_12291-28/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции