листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Годишен финансиски извештај за работењето на Друштвото за период од 01.01-.31.12.2017 година


Analiza -Fakom-dekem 2017- dekemv 2016g-Repro trust.doc

Објавено на: 13.06.2018 13:45:26
Документ БР.: DOC_10191-303/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации