листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Факом АД - Скопје


Одлука за распределба на добивката.pdf

Објавено на: 13.06.2018 13:45:01
Документ БР.: DOC_12287-34/2018
Урнек: Распределба на добивка