листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од Собрание


Odluki od Sobranie 28.06.2018.pdf

Објавено на: 29.06.2018 13:43:05
Документ БР.: DOC_12283-113/2018
Урнек: Други одлуки од собрание