листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани поединечни и консолидирани финансиски извештаи за годината која завршува на 31 декември 2017 година


Wabtec - Standalone reports final.pdf
Wabtec - Consolidated reports final.pdf

Објавено на: 29.06.2018 13:43:10
Документ БР.: DOC_12304-98/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи