листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Одлука за отповикување на неизвршен член на Одборот на Директори


Odluka za otpovikuvanje na neizvrsen clen na Odborot na direktori.pdf

Објавено на: 29.06.2018 14:03:28
Документ БР.: DOC_12285-39/2018
Урнек: Измени во органи на управување