листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од собрание одржано на 29.06.2018 година


Одлуки од Собрание на акционери.pdf

Објавено на: 29.06.2018 14:25:01
Документ БР.: DOC_12283-115/2018
Урнек: Други одлуки од собрание