листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

Одлуки од годишно собрание за 2017 година на АД Теал


Odluki sobranie od akcioneri Teal 2017god.pdf

Објавено на: 29.06.2018 14:58:29
Документ БР.: DOC_12283-116/2018
Урнек: Други одлуки од собрание