листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните Одлуки од собрание на акционери:

.


Odluki Sobranie - 29.06.2018i.pdf

Објавено на: 02.07.2018 09:08:03
Документ БР.: DOC_12283-117/2018
Урнек: Други одлуки од собрание