листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за начинот на распределба на добивката:

Одлука за распределба на добивката за 2017


Одлука за распределба на добивката од 2017.pdf

Објавено на: 02.07.2018 13:05:00
Документ БР.: DOC_12287-39/2018
Урнек: Распределба на добивка