листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следниве измени во органите на управување:

Информација за оставка на член на Надзорен одбор и оставка на член на Управен одбор на Аутомакедонија АД Скопје


Измени во органи на управување АМ АД - 06.2018.pdf

Објавено на: 02.07.2018 13:05:00
Документ БР.: DOC_12285-41/2018
Урнек: Измени во органи на управување