листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

PELISTERKA KONSOLIDIRANI REVIDIRANI FINANSISKI IZVESTAI 2017


Pelisterka 2017 konsolidirana revidirana so odluka.pdf

Објавено на: 06.07.2018 08:31:00
Документ БР.: DOC_12304-103/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи