листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Ревидирани финансиски извештаи


Revidiran konsolidiran finansiski izvestaj 2017.pdf
Revidiran finansiski izvestaj 2017.pdf

Објавено на: 06.07.2018 13:12:51
Документ БР.: DOC_12304-104/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи