листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следното:

Во прилог ви испраќаме известување за откуп на сопствени акции за АД Нова Стоковна Куќа.

 


izvestuvawens 001.jpg

Објавено на: 09.07.2018 15:33:39
Документ БР.: DOC_12291-34/2018
Урнек: Откуп/продажба на сопствени акции