листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

.


Неревидирани неконсолидирани финансиски извештаи 01.01.-30.06.2018 МАКПЕТРОЛ АД.xls

Објавено на: 08.08.2018 08:38:52
Документ БР.: DOC_26441-35/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.