листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

.


Образложение на значајните промени во финансискиот резултат на Макпетрол АД 01.01. - 30.06.2018.pdf

Објавено на: 08.08.2018 08:39:07
Документ БР.: DOC_10191-357/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации