листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:


Согласно Глава VI  од Правилата за котација ги објавуваме неревидираните финансиски извештаи


30.06.2018 Осигурување МАКЕДОНИЈА ад Виена Иншуренс Груп.xlsx

Објавено на: 09.08.2018 09:39:02
Документ БР.: DOC_26441-37/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.