листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Макпрмет АД Штип објавува предолг одлуки за Собрание на акционери


Odluka za razgleduvanje i usvojuvanje na konsolidirana zavrsna smetka i dr. revidirani od ovlasten revizor za 2016.doc

Објавено на: 10.08.2018 13:29:22
Документ БР.: DOC_13285-83/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери