листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Макпромет АД Штип објавува годишни извештаи 


Godisen izvestaj za GRUPACIJATA.Makpromet AD 2017.doc
Godisen izvestaj za rabotata na Европа 2017.doc
Godisen izvestaj za rabotata na Ilinden 2002 za 2017.doc
Godisen izvestaj za rabotata na Makpromet AD za 2017.doc
Godisen izvestaj za rabotata Makmonting M 2017.doc

Објавено на: 10.08.2018 13:29:59
Документ БР.: DOC_13285-88/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери