листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните предлог - одлуки за Собранието на акционери

Макпромет АД Штип објавува Извештај на неизвршни директори


Izvestaj na neizvrsni clenovi na o.d. za rabota 2017.doc

Објавено на: 10.08.2018 13:47:39
Документ БР.: DOC_13285-89/2018
Урнек: Предлог - одлуки за Собрание на акционери