листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, ги објавуваме следните ревидирани финансиски извештаи:

Макпромет АД Штип објавува  Ревизорски извештаи


Rev.izvestaj Makpromet AD 17 cel .pdf
Rev.izvestaj Evropa 17 cel .pdf
Rev.Izvestaj Ilinden 2002 17 cel .pdf
Rev.izvestaj Makmonting-M 17 cel .pdf

Објавено на: 10.08.2018 13:38:06
Документ БР.: DOC_12304-109/2018
Урнек: Ревидирани финансиски извештаи