листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, известуваме за следната ценовно чувствителна информација:

Тутунски комбинат АД Прилеп  го определува Гоце Котески, Директор на Сектор за финансии при Тутунски комбинат АД Прилеп, како Лице за контакт со инвеститори. 

контакт телефон 075 252 062

mail: tkpoffice@tkprilep.com.mk

findir@tkprilep.com.mk

Објавено на: 10.08.2018 15:54:48
Документ БР.: DOC_10191-367/2018
Урнек: Други ценовно чувствителни информации