листај по издавач            листај по урнек


Согласно Глава 6 од Правилата за котација, го објавуваме следниот финансиски извештај:

Неревидирани консолидирани ФИ 01.01-30.06.2018 година


Неревидирани консолидирани ФИ 01.01-30.06.2018 година.xlsx

Објавено на: 31.08.2018 15:55:00
Документ БР.: DOC_26441-119/2018
Урнек: Неревидирани финансиски извештаи 01.01. - 30.06.